Restauracja

Steakhouse

BEEF & ROCK

Jest to nasz nowy projekt – królestwo czerwonego mięsa i rock&rolla. Restauracja oparta o dwie dekady doświadczenia powstała tuż poniżej naszego tarasu. Serwujemy tu dania, które pochodzą z wyselekcjonowanej specjalnie dla nas wysokiej jakości sezonowanej wołowiny.

Godziny otwarcia

12.00-22.00

Kontakt

+48690896775

Lokalizacja

Konstytucji 3-go maja 51A
(deptak)

58-540 Karpacz

Restauracja

Steakhouse

Beef&Rock

Jest to miejsce, które ma zalety restauracji, ale jednocześnie atmosferę luźną, pełną poczucia humoru i dobrej muzyki. Idealne miejsce na obiad, czy kolację, ale także na spotkania towarzystkie.

Karpacz

zyskał miejsce, które wyróżnia się wystrojem, muzyką i podejściem do Gości. Priorytetem dla nas są najwyższej jakości składniki i dbałość o szczegóły.

Steki sezonowane na mokro

Ten sposób sezonowania wołowiny nadaje jej miękkości i pozwala na zachowanie soczystości. Smak pozostaje naturalny i niezmieniony, ale mięso zyskuje wspaniałą strukturę.

Burgery z sezonowanej wołowiny

Za wyjątkowy i niezwykły smak burgerów odpowiada specjalnie dobrana sezonowana wołowina, którą mielimy i doprawiamy mieszanką najwyższej jakości przypraw. Do tego trzy odsłony autorskich sosów…

Steki sezonowane na sucho

Wołowina traci sporo wilgoci, szczególnie z wierzchnich warstw, jednak zyskuje niesamowity smak i aromat. Mięso zyskuje na kruchości i jest delikatniejsze.

Restauracja

Steakhouse

BEEF & ROCK

Wołowina to skarb i tak też go prezentujemy. Bogactwo smaków jest nieporównywalne z żadnym innym mięsem, a mnogość sposobów podania i sezonowania daje ogromną paletę zadowolenia. Zapraszamy!

Lawa wulkaniczna do dopiekania wołowiny w steakhouse Beef&Rock

Lawa wulkaniczna

Na życzenie do steków podamy kamień z lawy wulkanicznej rozgrzany do temperatury 350 stopni C. Pozwala to na doskonałą zabawę i kulinarną przygodę z różnymi stopniami wysmażenia.

Desery

Na naszych Gości czekają także desery dobrane w taki sposób by świetnie wyrównywać smaki po sytym wołowym posiłku. Powyżej na zdjęciu kusi Lodowy Rock&Roll 😉

Przekąski w steakhouse Beef&Rock

Przekąski

Restauracja Beef&Rock to także uczta dodatków i przekąsek, takich jak na przykład Szpik wołowy prosto z kości, czy fermentowanych na miejscu kiszonek naszego autorstwa.

KARPACZ

Gdzie w Karpaczu na drinka?

Koktajle

Klasyczne i dobrze skomponowane koktajle, to także wielki atut naszej karty menu.

Aperitif

Mieszanki likierów przygotowane w taki sposób by pobudzać kubki smakowe przed posiłkiem.

Alkohole

Bogata oferta single maltów, blendów i bourbonów. Wermuty, likiery, koniaki są do Państwa dyspozycji. W karcie jest również osobna sekcja Jacka Danielsa, wódki premium oraz inne alkohole.

Steakhouse i restauracja Beef and rock w Karpaczu