Restauracja

Steakhouse

BEEF & ROCK

Jest to nasz nowy projekt – królestwo czerwonego mięsa i rock&rolla. Restauracja oparta o dwie dekady doświadczenia powstała tuż poniżej naszego tarasu. Serwujemy tu dania, które pochodzą z wyselekcjonowanej specjalnie dla nas wysokiej jakości sezonowanej wołowiny.

Godziny otwarcia

12.00-22.00

 

Kontakt

+48690896775

Lokalizacja

Konstytucji 3-go maja 51A
(deptak)

58-540 Karpacz

Restauracja

Steakhouse

Beef&Rock

Jest to miejsce, które ma zalety restauracji, ale jednocześnie atmosferę luźną, pełną poczucia humoru i dobrej muzyki. Idealne miejsce na obiad, czy kolację, ale także na spotkania towarzystkie.

Karpacz

zyskał miejsce, które wyróżnia się wystrojem, muzyką i podejściem do Gości. Priorytetem dla nas są najwyższej jakości składniki i dbałość o szczegóły.

Steki sezonowane na sucho

Wołowina traci sporo wilgoci, szczególnie z wierzchnich warstw, jednak zyskuje niesamowity smak i aromat. Mięso zyskuje na kruchości i jest delikatniejsze.

Burgery z sezonowanej wołowiny

Za wyjątkowy i niezwykły smak burgerów odpowiada specjalnie dobrana sezonowana wołowina, którą mielimy i doprawiamy mieszanką najwyższej jakości przypraw. Do tego trzy odsłony autorskich sosów…

Dania spoza karty

Systematycznie proponujemy dania przygotowywane na specjalne okazje lub po prostu na codzień niedostępne. Takie edycje limitowane najczęściej ogłaszamy w mediach społecznościowych.

Restauracja

Steakhouse

BEEF & ROCK

Wołowina to skarb i tak też go prezentujemy. Bogactwo smaków jest nieporównywalne z żadnym innym mięsem, a mnogość sposobów podania i sezonowania daje ogromną paletę zadowolenia. Zapraszamy!

Lawa wulkaniczna do dopiekania wołowiny w steakhouse Beef&Rock

Lawa wulkaniczna

Na życzenie do steków podamy kamień z lawy wulkanicznej rozgrzany do temperatury 350 stopni C. Pozwala to na doskonałą zabawę i kulinarną przygodę z różnymi stopniami wysmażenia.

Desery

Na naszych Gości czekają także desery dobrane w taki sposób by świetnie wyrównywać smaki po sytym wołowym posiłku. Powyżej na zdjęciu kusi Lodowy Rock&Roll 😉

Przekąski w steakhouse Beef&Rock

Przekąski

Restauracja Beef&Rock to także uczta dodatków i przekąsek, takich jak na przykład Szpik wołowy prosto z kości, czy fermentowanych na miejscu kiszonek naszego autorstwa.

KARPACZ

Gdzie w Karpaczu na drinka?

Koktajle

Klasyczne i dobrze skomponowane koktajle, to także wielki atut naszej karty menu.

Aperitif

Mieszanki likierów przygotowane w taki sposób by pobudzać kubki smakowe przed posiłkiem.

Alkohole

Bogata oferta single maltów, blendów i bourbonów. Wermuty, likiery, koniaki są do Państwa dyspozycji. W karcie jest również osobna sekcja Jacka Danielsa, wódki premium oraz inne alkohole.

Steakhouse i restauracja Beef and rock w Karpaczu
Rezerwacje: tel. 75 64 39 220