Karmimy Koncertowo!

restauracja beef rock facebook trip advisor award restauracja beef rock instagram

Na przełomie stuleci, a konkretnie w millenium, powstała koncepcja, której głównym założeniem było stworzenie miejsca łączącego doskonałe jedzenie, dobry klimat i świetną muzykę. Wraz z początkiem lipca 2000 roku tryby maszyny zaczęły się kręcić i w środkowej części wzgórza Pohulanka pojawił się charakterystyczny logotyp kształtem przypominający gitarę.

Miejsce to zasłynęło jako organizator licznych występów kabaretowych, koncertów rock'n'rollowych oraz wielkiego wydarzenia o nazwie Letnia Noc Sylwestrowa – tak też ukonstytuowało się hasło „Karmimy Koncertowo” i to właśnie jest kwintesencja tej restauracji. W ciągu dnia by umilić Państwu spędzony tutaj czas, sięgamy po takie gatunki muzyczne jak szeroko rozumiany artrock, blues, rock'n'roll, jazz, rock etc. Czy nieco bardziej szczegółowo: Pink Floyd, Anathema, Riverside, Led Zeppelin, Camel, Marillion, Dżem, Kult, Cree, Nick Cave, Porcupine Tree, Tom Waits, Rolling Stones, The Beatles, Miles Davis, Ray Charles, Michael Buble etc.

Osiemnaście lat ciągłego rozwoju kulinarnego powodowanego pasją łączenia smaków i poszukiwań nowych doznań, zaowocowało kartą dań złożoną z niespełna pięćdziesięciu pozycji, których całkiem spora liczba stała się pozycjami kultowymi. Takie pozycje jak „Pieróg urzekająco mięsny”, czyli ogromne i sycące danie wypełnione roztopionym serem i gorącym mięsem w specjalnym cieście, którego receptura pozostaje od lat tajemnicą, czy też świetnie przyprawiony „Pstrąg z pieca”, cieszą podniebienia stałych klientów od samego początku istnienia tego miejsca. Jednak nieprzerwana eskalacja oraz eksplorowanie świata kuchni wydało oczekiwany plon i teraz w restauracji U Petiego można radować kubki smakowe pełną paletą potraw z wieprzowiny, drobiu, owoców morza, ryb i makaronów, ale przede wszystkim doskonałej wołowiny. Głównie za jej sprawą, choć nie tylko, międzynarodowy serwis internetowy zrzeszający globtroterów i poszukiwaczy dobrego smaku, ogłosił restaurację U Petiego najlepszą restauracją w Karpaczu.

Trzon obsługi i zaplecza tej rodzinnej restauracji pozostał niezmieniony. Podobne wrażenie można odnieść obserwując klientów lokalu, którzy od lat odwiedzają to miejsce. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a jedyne co się zmieniło, to wymiana pokoleń. Dzieci które wraz z rodzicami przychodziły na rodzinne obiady, dziś są już pełnoletnie, ale wciąż zasiadają przy tych samych stolikach, ciesząc oko widokiem charakterystycznych Sokolików – jędrnych piersi Sudetów, które pięknie wpisują się w panoramę roztaczającą się z tarasu Restauracji U Petiego – miejsca gdzie muzyka około rockowa łączy się z podniebieniem.

Szef kuchni nie spoczywa na laurach i zapowiada kolejne nowości, ale o tym trzeba przekonać się osobiście, a każda pora roku jest wystarczająco dobrym powodem, żeby pospacerować po Karkonoszach i po trudach wędrówki zaprzyjaźnić się z tym miejscem. 


Warto podkreślić także kilka punktów:

- lokalizacja jest idealna dla tych, którzy cenią sobie zieleń i ładne widoki, których to u nas nie brakuje,

- oferujemy możliwości rozliczeń bezgotówkowych. Przyjmujemy karty z logo VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, DINNERS CLUB,

- obsługujemy transakcje CASH BACK - płacąc kartą możesz wypłacić gotówkę,

- restauracja czynna jest przez cały tydzień od 12.00 do 22.00, także w święta.