Karmimy Koncertowo!

restauracja beef rock facebook trip advisor award restauracja beef rock instagram

31 lipca - 01 sierpnia 2010


Mamy za sobą już trzecią odsłonę Letniej Nocy Sylwestrowej, która minęła pod znakiem dobrej zabawy i świetnej muzyki.

Całą imprezę poprowadził dla Państwa niezastąpiony Adam Mrówa Mrozowicz, który ze swojego zadania wywiązał się znakomicie. Bawił nas i zaskakiwał, przekraczał wszelkie granice. Nie miał też żadnego umiaru w rozdawaniu konkursowych i pozakonkursowych nagród i gadżetów - co można było zobaczyć spacerując po mieście następnego dnia. Koszulki z logo Światowej Letniej Nocy Sylwestrowej wyróżniały się z tłumu.

Jako pierwszy wystąpił czeski ŽOLD - rockowa grupa, która zaserwowała na rozpoczęcie bardzo ostry set klasycznych utworów grup takich jak Deep Purple, AcDc, etc.

W kilku odsłonach mogliśmy podziwiać także kabaret NOŁ NEJM, który pokazał, że wszystkie zdobyte przez nich nagrody były w pełni zasłużone. Towarzyszyli nam i bawili się razem z nami zapewniając uśmiech na twarzy i dobry żart.

Nagroda 1000zł za najbardziej odjazdową letnią kreację przypadła tym razem dla Wrocławia, a konkretnie całą pulę zagarnął p.Bruno Sochacki za niesamowitą rolę "Gejszy". Zarówno sposób bycia, poruszania się, jak i strój w pełni zasługiwał na pierwsze miejsce. Oczywiście pozostali uczestnicy także spisali się na medal - trudna decyzja spadła na Jury...

Złota koszulka III Światowej Letniej Nocy Sylwestrowej została wylicytowana przez pana Piotra Rodaka z Opola, cała (niebagatelna) kwota została wpłacona przez zwycięzcę na cele charytatywne. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Niekwestionowaną gwiazdą tego wieczoru (w opinii naszej i naszych Klientów) był zespół ZERO PROCENT, który udowodnił że ma wielką klasę, świetne brzmienie i lubi to co robi. Muzycy tej grupy nawiązali świetny kontakt z publicznością i sami wspaniale bawili się na scenie prezentując przy tym niesamowite umiejętności muzyczne. Z niecierpliwością czekamy na płytę tej grupy.

Publiczność także spisała się na medal. Przepiękne odjazdowe letnie kreacje sylwestrowe wyróżniały się i ukazywały ogrom pracy i serca, co jest uwiecznione w poniższej galerii. Naszym Gościom nie zabrakło cierpliwości nawet pomimo dużych kolejek po złoty napój i temperatury, która w nocy obniżyła się do kilkunastu stopni.

A o północy tradycyjnie już był pokaz sztucznych ogni, którym tego roku udanie sterowała firma TRYTON z Konina. Tym razem odbywał się on w rytm muzyki i tym bardziej zaskakiwał i wywoływał owacje.