Karmimy Koncertowo!

 „Certyfikat jakości to sposób strony TripAdvisor na wyróżnienie firm z branży gastronomicznej, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych” — powiedziała Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor. „To wyróżnienie pomaga podróżnym znaleźć obiekty, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać w nich rezerwacji. Strona TripAdvisor jest dumna, że w dużej mierze dzięki niej podróżni mogą podejmować pewniejsze decyzje w zakresie rezerwacji”.

 

certyfikat jakości - restauracja U Petiego w Karpaczu

 Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy.

 

TripAdvisor® to największa na świecie strona turystyczna** umożliwiająca podróżnym zaplanowanie i zarezerwowanie wymarzonej podróży. Można na niej znaleźć sprawdzone porady milionów podróżnych, szeroki wachlarz usług ułatwiających planowanie wyjazdu, a także zintegrowane narzędzia pozwalające na dokonywanie rezerwacji i przeszukujące setki witryn w celu znalezienia najlepszych cen obowiązujących w hotelach. Witryny współpracujące ze stroną TripAdvisor tworzą największą społeczność podróżnych na świecie. Nasze strony są odwiedzane co miesiąc przez 340 milionów użytkowników*** i można na nich znaleźć 350 milionów recenzji oraz opinii na temat 6,5 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji. Nasze witryny są dostępne na 48 rynkach na całym świecie.