Karmimy Koncertowo!

restauracja beef rock facebook trip advisor award restauracja beef rock instagram

Drodzy Państwo,
w tych trudnych czasach ludzie żerują na cudzym nieszczęściu, dlatego przestrzegamy przed fałszywymi kelnerami i kelnerkami. Poniżej zamieszczamy zdjęcia, które pozwolą Państwu rozpoznać naszą załogę na tle tych wszystkich przebierańców. Cechy charakterystyczne, które rzucają się od razu w oczy po krótkiej analizie poniższych fotografii: szeroki i szczery uśmiech, nienaganne poczucie humoru, dość wysoka kultura osobista, wrodzony optymizm i pomocniczość.

 

covid restauracja Karpacz - nasze kelnerki

 

Jeśli będą Państwo mieli jeszcze jakieś wątpliwości, czy osoba obsługująca Państwa stolik należy do naszego zespołu, proszę przyjrzeć się uważniej profilom: smukłe policzki, wyraziste kości policzkowe i zdrowy wygląd skóry. Rozmarzone spojrzenie i czujne źrenice, ciepło i energia bijące od postaci. Dość duża pewność siebie i lata doświadczeń widoczne w każdym ruchu. Gastronomia nie ma dla nich tajemnic - karmią koncertowo...

 

covid restauracja Karpacz - kelnerki


I płeć nie ma tu proszę Państwa znaczenia! Niezależnie od tego czy jest to kelner, czy kelnerka, barman, czy barmanka - czy oczy otwarte, czy zamknięte - wszystko się sprawdza. Oni się w jakiś tajemniczy sposób wyróżniają, a już po drugiej wizycie nie można mieć wątpliwości, że to jest nasza załoga. Zachęcamy by Państwo spróbowali!

 

covid kelnerzy restauracja u petiego

 

Zapraszamy bardzo serdecznie!

 

I jeszcze takie małe post scriptum: Pogoda dopisuje a ruch jest bardzo mały, co dla tych z Państwa, którzy niejednokrotnie nie mogli się do nas dodzwonić, żeby złożyć rezerwację chyba jest całkiem dobrą wiadomością. Karpacz i całe Karkonosze również nie są oblegane przez turystów, zatem spacery i wycieczki w góry sprawiają dużo więcej radości i wrażeń niż zazwyczaj o tej porze roku. Przyroda odpoczęła od tłoku. Drodzy Państwo - jest świetnie!

 

covid restauracja pogoda - Karpacz